
09 apr Diner verzorgd voor Eteck.
Diner verzorgd voor Eteck, 10 Jarig bestaan van de zaak,
catering op maat verzorgd zoals de Gast het graag ziet . wilt uw ook een catering op maat neem dan Contact met ons op, en wij zorgen voor een waanzinnige catering op uw locatie .
Inca van der Meer
Geplaatst op 20:05h, 25 augustusHai Jesse,
Lang geleden dat we elkaar gezien hebben, ik heb ff je website bekeken en ziet er top uit.. maar kan ook niet anders.😉
Zeg ik zit lekker met mn binkie buiten in de tuin met een mooi glas port rose te brainstormen over mijn 50ste volgend jaar en ik zou toch heel graag met een klein gezelschap ( zo n man of 20 ) willen genieten van jou kookkunsten.(ik heb toen al es een balletje bij je opgegooit).
We zou dit graag thuis in de achtertuin mijn verjaardag willen vieren terwijl er lekker voor ons wordt gekookt.. het zou de laatste zaterdag van mei zijn, ik weet t ik ben er vroeg bij.. maar wil tijdig weten of je dit voor ons wilt doen…… We horen het graag en dan zien we verder wel over hoe of wat..
Ik hoop dat je ook geniet van deze mooie zomeravond
Liefs
Inca en Richard van der Meer
Kruizemunt 5
3181RL Rozenburg
Jesse Kikkert
Geplaatst op 19:50h, 28 augustushoi inca wat leuk om wat van je te horen tuurlijk kom ik bij je koken super leuk .
stuur mij ergens in jan 2020 een berichtje ik zet het vast in mijn agenda gr jesse
ps mijn nummer is 0652672999 mail is kikkertjesse@gmail.com
gr jesse